Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/twojpakiet/domains/dyskretfolie.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue 2" targeting switch is equivalent to "break 2". Did you mean to use "continue 3"? in /home/twojpakiet/domains/dyskretfolie.pl/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862
Folie okienne - Dyskret Folie
+48 665 313 313 biuro@dyskretfolie.pl 8:00-16:00

Folie okienne

Folie okienne najwyższej próby

W naszej ofercie znaleźć można folie okienne o różnym zastosowaniu, zarówno przeciwsłonecznym, jak i dekoracyjnym, czy też antywłamaniowym. Wszystkie z nich łączy topowa jakość oraz wytrzymałość, co gwarantuje pełną satysfakcję przez cały okres eksploatacji.

W celu zakupu folii zapraszamy do naszego sklepu internetowego: https://dyskretfolie.pl/sklep. Produkty zamówić można także telefonicznie, mailowo lub odwiedzając nasze biuro w Środzie Wielkopolskiej k. Poznania. Zamówienia folii realizujemy na terenie całej Polski.

Chętnie pomożemy w doborze odpowiedniego typu folii, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

Oprócz dystrybucji folii zajmujemy się także profesjonalnym ich montażem na terenie Poznania i okolic. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu tego typu prac, z którymi można zapoznać się, odwiedzając dział realizacje.

has been added to the cart. Zobacz koszyk