+48 665 313 313 biuro@dyskretfolie.pl 8:00-16:00

O nas

Biuro
Punkt oklejania

Zaufanie i doświadczenie

Dyskret Folie już od prawie 30 lat zajmuje się dystrybucją i sprzedażą folii okiennych i samochodowych, co czyni nas jednym z najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw w branży. Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami takich marek, jak Bruxafol, KPMF, czy Opti, a w naszej ofercie znaleźć można folie o różnym zastosowaniu, przeznaczone zarówno do aplikacji na oknach, witrynach, jak i karoserii samochodowej. Dysponujemy także rozwiązaniami o charakterze innowacyjnym, jak chociażby produkty antywłamaniowe, czy antygraffiti. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami, dotyczącymi produktów i usług, znajdujących się w naszym asortymencie. W razie pytań, służymy pomocą.

Obok sprzedaży folii zajmujemy się także kompleksowymi realizacjami związanymi z oklejaniem ruchomości i nieruchomości. Tego typu usługi realizujemy na terenie Poznania i okolic.

Produkty z naszej oferty zakupić można w naszym sklepie internetowym, który znajduje się pod adresem: https://dyskretfolie.pl/sklep Zamówienia realizujemy na terenie całej Polski, wykorzystując wysyłki kurierskie.

Oficjalny dystrybutor:

has been added to the cart. Zobacz koszyk